» » شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان تشکیل جلسه داد

شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان تشکیل جلسه داد

شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان تشکیل جلسه داد

 نخستین جلسه ی شورای اداری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی گلستان در سال جاری با حضور مدیرکل، معاونین و روسای شهرستانی و ستادی آن اداره کل در صبح روز چهارشنبه 19 تیرماه تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، در ابتدای نشست هر یک از روسای شهرستانی و ستادی به طور مبسوط به گزارش فعالیت پرداختند و پس از بیان دغدغه ها، بخشی از اهداف ترسیم شده و پیشنهادهای خود را ارائه کردند.

در ادامه جلسه احمد گلچین معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن تقدیر از همکاران و تبریک دهه کرامت، مطالبی را پیرامون طرح های ترویج کتاب و توسعه کتاب خوانی، تسهیلات جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان، دستاوردها و افق های این حوزه و برنامه ها و اهداف حوزه معاونتش مطرح کرد.

سپس رمضان یازرلو معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، ضمن اشاره به تسهیل در صدور مجوز برنامه و پروانه ها با رعایت ضوابط اداری و مسائل کیفی و اطلاع رسانی ظرفیت های هنری (آموزشگاه ها، موسسات و ...) به جامعه، مطالبی را درباره شهر خلاق فرهنگ و هنر، سینمای امید و احداث پردیس های سینمایی در سطح استان و واگذاری جشنواره ها و تمرکز زدایی به سمع حاضران در جلسه رساند.

در خاتمه نصرالله کشیری معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به تشریح سیاست های حوزه معاونت توسعه و مدیریت، راه بردهای مالی ذیل سیاست بهره وری،برنامه های اجرایی ذیل راهبردهای مالی و انسانی پرداخت.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.