» » دلایل تغییر زمان و مکان جشنواره فرهنگی هنری روستا و عشایر در غرب گلستان اعلام شد

دلایل تغییر زمان و مکان جشنواره فرهنگی هنری روستا و عشایر در غرب گلستان اعلام شد

 رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کردکوی دلایل تغییر زمان و مکان جشنواره فرهنگی هنری روستا و عشایر در غرب گلستان (روستای یساقی) را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، یاسر مسعودی افزود: طبق اعلام قبلی بنا بود این رویداد فرهنگی و هنری در 19 و 21 تیرماه برپا شود اما به دلایل متعددی این زمان تغییر یافت.

وی ادامه داد: به دلیل هشدارهای هواشناسی مبنی بر احتمال بارندگی های شدید در روزهای 18 تا 20 تیرماه و نیز به دلیل سفرهای اداری مسئولان ارشد شهرستان کردکوی و ... ، جشنواره فرهنگی هنری روستا و عشایر در روستای یساقی در تاریخ 26 تا 28 تیرماه برگزار می شود.

مسعودی ضمن دعوت از آحاد مردم و اصحاب فرهنگ  و هنر و رسانه ی استان گلستان به حضور در این جشنواره فرهنگ و هنری، گفت: با توجه به جلسات برگزار شده با بخشداری و دهداری های تابعه شهرستان کردکوی، روستاهای علاقه مند و داوطلب به برپایی جشنواره اعلام آمادگی کردند و پس از بررسی های کارشناسی و بازدیدهای میدانی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان؛ روستای یساقی مطرح،انتخاب و تصویب شد.

یادآوری می شود پیش از این در سه روز، از تاریخ 29 تا 31 خرداد ماه با حضور مسئولان کشوری و استانی و مردم شریف و هنردوست خطه ی همیشه سرسبز گلستان جشنواره فرهنگی هنری بهار  روستا و عشایر در شرق استان در روستای مرزبن برگزار شد و نیز از در تاریخ 27 و 28 تیرماه در مرکز و روستای زیارت شهرستان گرگان برگزار خواهد شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.