» » جشن پرواز بادبادک ها با شعار «حمایت از کالای ایرانی» در ساحل بندرگز

جشن پرواز بادبادک ها با شعار «حمایت از کالای ایرانی» در ساحل بندرگز

جشن پرواز بادبادک ها  با شعار «حمایت از کالای ایرانی» در ساحل بندرگز

 رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرگز از برگزاری جشن پرواز بادبادک ها با حضور خانواده های بندرگزی و مسافران تابستانی تاریخ در ساحل زیبای شهرستان بندرگز  خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، لیلا هزار جریبی افزود: جشن پرواز باد بادک ها همه ساله به صورت ستادی و با عنوان ستاد ساماندهی سواحل در شهرستان؛ در ساحل زیبا و آرام بندرگز برگزار می شود.

وی ادامه داد: به لطف خداوند امسال هم به منظور به وجود آوردن ساعاتی شاد و ایجاد نشاط اجتماعی برای خانواده ها در کنار فرزندان؛ با شعار «حمایت از کالای ایرانی» به اجرا در آمد .

هزار جریبی، خاطر نشان کرد: برپایی این جشن منجر به افزایش روحیه و نشاط اجتماعی در بین کودکان و خانواده ها می شود که تدوام و توجه به این مهم امری ضروری به شمار می رود.

وی افزود: نقاشی چهره کودکان و روانشناسی کودک از طرف مهد کودک سروش بندرگز از جمله برنامه های اجرا شده در حاشیه برپایی این رویداد خانوادگی بود.

در پایان این جشن به تمامی شرکت کنندگان در جشن پرواز بادبادکها و نقاشی چهره کودکان از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلام، ورزش و جوانان ٰ و  میراث فرهنگی شهرستان هدایایی به رسم یادبود اهداء شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.