» » نشست صمیمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با دبیران انجمن های ادبی

نشست صمیمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با دبیران انجمن های ادبی

نشست صمیمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با دبیران انجمن های ادبی

 معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از نشست صمیمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با دبیران انجمن های ادبی استان گلستان در پیش از ظهر پنج شنبه 3مرداد ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، احمد گلچین معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن قدردانی از فعالیت های سازنده ی انجمن های ادبی استان، گفت: این جلسه چهارمین نشست صمیمی با دبیران انجمن های ادبی استان گلستان است که با هدف هم فکری و هم اندیشی به منظور ارتقاء سطح کیفی و کمی فعالیت ها، ایده ها و سازمان دهی انجمن های استان گلستان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه اعتقاد داریم انجمن های ادبی نقش بسزایی در پیشرفت اهداف دستگاه دارند و پیشنهادهای دبیران می تواند در این مسیر یاری رسان باشد، گفت: در حال حضور حدود 42 انجمن ادبی دارای شناسه در استان گلستان فعالیت دارند که با رشد کمی و کیفی این انجمن ها می توان شاهد بالندگی روز افزون فرهنگ و ادب استان باشیم.

گلچین ادامه داد: برپایی جشنواره شعر با موضوع سیل، شعر وحدت و اقوام، رونمایی از سایت مجمع انجمن های ادبی استان، دغدغه های سخت افزای و برپایی کارگاه های تخصصی از جمله موارد طرح شده در نشست بود.

وی در خاتمه، گفت: همچنین در این نشست مقرر شد چهار کمیته برنامه ریزی، پژوهش و نقد ادبی، روابط عمومی و انتشارات و آموزش راه اندازی شود تا فعالیت های انجمن های ادبی گلستان به نحوه شایسته در مسیر توسعه و تعالی بیشتر قرار بگیرند.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.