» » نشست صمیمی و گفتگوی اصحاب رسانه با جمعی از مدیران کل استان گلستان برگزار می شود

نشست صمیمی و گفتگوی اصحاب رسانه با جمعی از مدیران کل استان گلستان برگزار می شود

نشست صمیمی و گفتگوی اصحاب رسانه با جمعی از مدیران کل استان گلستان برگزار می شود

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن دعوت از کلیه اهالی رسانه استان گلستان از برپایی نشست صمیمی اهالی رسانه با جمعی از مدیران کل استان گلستان در روز «رسانه و فرهنگ سازی» به مناسبت هفته ی گرامیداشت خبرنگار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری ضمن تبریک گرامیداشت هفته خبرنگار و قدردانی از تلاش خبرنگاران پر تلاس استان گلستان، افزود: این دیدار در روز دوشنبه 14 مرداد ماه از ساعت 9 تا 12 با حضور مدیران کل تامین اجتماعی، اطلاعات، تعاون کار و رفاه اجتماعی و رییس کل دادگستری استان گلستان در سالن نگاه تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود.

وی ادامه داد : طبق جدول پیش بینی شده ابتدا اهالی رسانه در فضایی صمیمی از ساعت 9 تا 10 با مدیرکل محترم تامین  اجتماعی استان گلستان، از ساعت 10 تا 11 با مدیر کل اطلاعات و رییس کل دادگستری استان گلستان و از ساعت 11 تا 12 با مدیرکل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان دیدار و گفتگو خواهند داشت.

یادآوری می شود هفته ی گرامیداشت خبرنگار  استان گلستان به همت و همدلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و خانه مطبوعات استان گلستان برگزار می شود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.