» » مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: اصحاب رسانه به اثر بخشی خدمات دولت و رضایتمندی مردم کمک می‎کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: اصحاب رسانه به اثر بخشی خدمات دولت و رضایتمندی مردم کمک می‎کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: اصحاب رسانه به اثر بخشی خدمات دولت و رضایتمندی مردم کمک می‎کنند

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در  نشست صمیمی و گفتگوی اصحاب رسانه با جمعی از مدیران کل استان گلستان در صبح دوشنبه ١٤ مرداد ماه که در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برپا شد، از ۳۰ فقره تسهیلات اشتغال برای خبرنگاران گلستانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، سعید مازندرانی با تبریک گرامیداشت هفته خبرنگار و قدردانی از تلاشگران عرصه رسانه، افزود: اصحاب رسانه به اثر بخشی خدمات دولت و رضایتمندی مردم کمک می‎کنند.

وی با اشاره به 30 فقره تسهیلات اشتغال برای خبرنگاران گلستانی، اظهار کرد: هماهنگی  کردیم که در کارگروه اشتغال استان ۱۵ مورد تسهیلات اشتغال به خبرنگاران تعلق بگیرد و با تاکید استاندار این تعداد به  ۳۰ مورد افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: سقف تسهیلات  ۲۰ میلون تومان و با کارمزد  ۴ درصد و  باز پرداخت ۵ ساله است.

این مدیر استانی، افزود:  کسانی که به شکل مداوم ۲۰ سال سابقه بیمه خبرنگاری داشته باشند و مورد تایید کمیته تامین اجتماعی قرار گیرد بازنشسته می‎شود و اگر خلع یک سال بیمه داشته باشند پس از ۲۵ سال با تجمیع سنوات بارنشستگی می‎شوند.

مازندرانی بیان کرد: در بحث مشاغل سخت خبرنگار،  وزیر کار مصوبه و ابلاغیه‎ای داشتند و تمام کسانی که بیمه آنها خبرنگاری باشد و سابقه بیمه داشته باشند  در مراجعه رسیدگی و هئیت های سوابق خبرنگاران بررسی می‎شود و پس از آن این قشر زحمتکش به بحث بازنشستگی نایل می‎آیند.

یادآوری می شود این جلسه با هدف دیدار و گفتگو اهالی رسانه با مدیران کل تامین اجتماعی، اطلاعات، تعاون کار و رفاه اجتماعی و رییس کل دادگستری استان گلستان برپا شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.