» » پاسداشت آداب و رسوم اقوام منجر به افزایش سرمایه های اجتماعی می شود

پاسداشت آداب و رسوم اقوام منجر به افزایش سرمایه های اجتماعی می شود

پاسداشت آداب و رسوم اقوام منجر به افزایش سرمایه های اجتماعی می شود

 هادی حق شناس استاندار گلستان در دومین جشنواره موسیقی آوای ارادت که در شامگاه چهارشنبه 16 مرداد ماه درشهرستان گمیشان برگزار شد، گفت: با تلاش مسئولان دومین دوره جشنواره ارادت به نحو مطلوب در حال برگزار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، استاندار گلستان در حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، افزود: با تلاش مسئولان دومین دوره جشنواره ارادت به نحو مطلوب در حال برگزار است و تلاش می کنیم که سومین دوره این جشنواره پرشورتر برگزار شود تا همه بتوانیم بهره بیشتری از این مراسم ببریم.

وی افزود: پاسداشت آداب و رسوم اقوام مختلف به افزایش سرمایه های اجتماعی منتهی خواهد شد که این امر به توسعه استان و کشور کمک خواهد کرد.

استاندار گلستان در خاتمه، گفت:  وزیر  فرهنگ و ارشاد فردا در مراسم روز خبرنگار حضور خواهند داشت و حامل پیام‌های مسرت بخش برای استان گلستان خواهد بود.

یادآوری می شود پیش از این دومین جشنواره موسیقی آوای ارادت به همت و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و  بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع)  به میزبانی شهرستان های آق قلا و گنبد کاووس در تاریخ 26 و 27 تیرماه برگزار شده بود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.