» » پوشش و انعکاس اخبار سیل برگ زرینی از خدمات اهالی رسانه ی گلستان است

پوشش و انعکاس اخبار سیل برگ زرینی از خدمات اهالی رسانه ی گلستان است

 استاندار گلستان در آیین گرامیداشت روز خبرنگار که در روز پنج شنبه ١٧ مرداد ماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، گفت: پوشش و انعکاس اخبار سیل برگ زرینی از خدمات اهالی رسانه ی گلستان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، هادی حق شناس افزود: حضور مستمر و شبانه روزی در مناطق سیل زده، انعکاس اخبار و گزارش و بیان کمبودها و نارسایی های سیل، برگ های زرین خدمات رسانه های گلستان به سیل زدگان بود.

وی بیان کرد: افزایش توان فنی و تاکید بیشتر بر بیان کمبودها و چالش های استان همراه با بیان راه حل های منطقی توسط رسانه می تواند منجر به بهبود جایگاه فعالان رسانه ها و مطبوعات در جامعه شود.

استاندار گلستان بر تلاش بیشتر رسانه ها برای تولید محتوا تاکید کرد و گفت: اختصاصی بودن مطالب نشریات علاوه بر تنوع در بیان مطالب و کاستی ها می تواند آینده روشنی را برای رسانه های استان رقم بزند.

امروز خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه سنگر سازان بی سنگر هستند چرا که وقتی خبری را منتشر می کنند شخصیت حقیقی آن ها تبدیل به شخصیت حقوقی می شود و مخاطراتی متوجه آن ها می شود.

استاندار گلستان ١٧ مرداد را آغاز سال مطبوعاتی دانست و افزود: امیدوارم در سال آینده و در چنین روزی با تلاش همه شاهد مرتفع شدن بخش قابل توجهی از مشکلات رسانه ها و خبرنگاران باشیم.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.