» » کارگاه آموزشی شهر خلاق در گرگان تشکیل شد

کارگاه آموزشی شهر خلاق در گرگان تشکیل شد

کارگاه آموزشی شهر خلاق در گرگان تشکیل شد

 معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برپایی کارگاه آموزشی شهر خلاق با حضور مدیران و جمعی از کارشناسان فرهنگی و هنری ادارات شهرستان  در سالن اجتماعات آن اداره کل در صبح سه شنبه 22 مرداد ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رمضان یازرلو ضمن قدردانی از روسای ادارات که از نخستین روزهای اعلام فراخوان راه اندازی شبکه های خلاق فرهنگ و هنر دست به برپایی جلسات با فرمانداران، شهرداری ها، نخبگان دانشگاهی و فرهنگی و هنری شهرستان های خود زدند، افزود:  به خواست استان ها مهلت ارسال طرح ها تا 25 مرداد ماه تمدید شده است.

وی با اشاره به اینکه شهر خلاق قرار است یک رویداد و جریان مردمی در دل شهرها باشد، ادامه داد: در هنگام تنظیم طرح حتما به پیشینه ی شهر در آن شاخه ی فرهنگی و هنری منطبق با دستورالعمل اجرایی توجه ویژه شود.

یازرلو افزود: همچنین به زیر ساخت های کالبدی و منابع انسانی منطبق با آن حوزه ی موضوعی در شهرستان با بهره مندی از ظرفیت های فکری و منابع دانشگاهی و پژوهشی توجه نشان داده شود.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در ادامه به طور مبسوط روند از ارسال طرح به مرکز تا داوری نهایی را  تشریح کرد و به پرسش های حاضرین پاسخ داد.

یادآوری می شود در این نشست هر یک از مدعوین، ضمن تشریح حوزه ی موضوعی انتخابی خود در شهرستان محل خدمت، پیشنهاد ها و دغدغه های خود را مطرح کردند.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.