» » تقدیر از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به پاس برپایی آیین گرامیداشت هفته خبرنگار

تقدیر از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به پاس برپایی آیین گرامیداشت هفته خبرنگار

تقدیر از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به پاس برپایی آیین گرامیداشت هفته خبرنگار

 جمعی از فعالان رسانه، مدیران مسئول، سرپرستان و خبرنگاران استان به دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان رفتند و از تلاش وی و همکارانش در برپایی مراسم گرامیداشت هفته خبرنگار و روز خبرنگار(17 مرداد ماه) سپاسگذاری کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در صبح سه شنبه 22 مرداد ماه همزمان با دهه ولایت، جمعی از فعالان رسانه، مدیران مسئول، سرپرستان و خبرنگاران استان با حضور در دفتر عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از وی و همکارانش؛ به پاس تکریم همراه با عزت به اهالی رسانه در هفته و روز خبرنگار با اهدای لوح سپاس قدردانی کردند.

در متن این پیام تشکر آمده است:

برگزاری مراسمات گرامیداشت 17 مرداد روز خبرنگار امسال با برنامه ریزی مناسب و تدابیر مسئولانه مدیریتی آن بانوی فرهیخته و مجموعه، تحت عنوان «هفته خبرنگار» و برای اولین بار مراسم روز خبرنگار با حضور مقام عالی وزارت جناب آقای دکتر صالحی در استان طی مراسمی باشکوه و در خور برگزار شد.

بدین وسیله برخود لازم می دانیم به تاسی از حدیث «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» از زحمات و تلاش های صادقانه جنابعالی و همکاران بخصوص معاونین پر تلاش آقایان احمد گلچین و نصر الله کشیری و کارشناسان اداره رسانه صمیمانه تقدیر و تشکر نماییم. امید است در انجام وظایف همچنان پرتلاش و مقتدرانه شاهد تحولات در این حوزه بوده و کارنامه ای درخشان و ماندگار از نخستین بانوی مدیر در راس آن اداره کل به یادگار بگذارید.

یادآوری می شود در پایان این دیدار صمیمی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان نیز ضمن قدردانی ویژه از حسن نظر و توجه حاضران در نشست، گفت: هفته و روز خبرنگار ماحصل یک تلاش جمعی و برای موج آفرینی و ایجاد فضای توجه مردم و مسئولان به رسانه بود که تلاش شد در اوج احترام برپا شود و جملگی شاهد بودیم که برای نخستین بار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیات همراه مهربانانه این جشن را دور از مرکز و در کنار اهالی فرهیخته رسانه ی استان گلستان حضور یافتند.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.