» » با آراء هیات داوران نفرات برگزیده سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه طنین مسجد معرفی شذند

با آراء هیات داوران نفرات برگزیده سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه طنین مسجد معرفی شذند

با آراء هیات داوران نفرات برگزیده سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه طنین مسجد معرفی شذند

 در آیین اختتامیه سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه طنین مسجد که در شامگاه دوشنبه 28 مرداد ماه در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد، هیات داوران اسامی برگزیدگان این رویداد هنری و ارزشی را معرفی کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، بر اساس رای داوران در بخش فیلم کوتاه داستانی شرکت کنندگان آزاد «جمیل عامل صادقی» از استان خراسان رضوی حائز رتبه نخست و برنده تندیس جشنواره ، لوح افتخار به همراه جایزه نقدی 20 میلیون ریالی، «محسن امانی» از استان تهران نفر دوم و برنده جایزه نقدی 15 میلیون ریالی به همراه لوح افتخار و نفر سوم «محمد صادق رضائی مقدم» از استان خراسان رضوی رتبه سوم و برنده جایزه نقدی 10 میلیون ریالی شد.
در بخش فیلم کوتاه داستانی کانونی همچنین «عباس عمرانی» از خراسان رضوی، «محمد ابراهیم فلاح تفتی» از استان یزد و «مسعود دهنوی» از استان خراسان رضوی به ترتیب حائز رتبه نخست تا سوم این جشنواره شدند.
در بخش فیلم کوتاه مستند کانونی «میلاد امین موحد» از استان خوزستان، «داود جلیلی» و «سلمان ابوطالبی» و «رزم آرزم» از استان تهران حائز رتبه نخست تا سوم این جشنواره در این بخش شدند.
در بخش فیلم‎نامه کانونی نیز «محمد قاسم مهری» و «مریم محمدی» به ترتیب رتبه نخست و دوم این جشنواره را کسب کردند.
در بخش نماهنگ نیز هیئت داوران «مهدی صدیقی» را با نماهنگ «مهر مهدوی» از استان فارس را رتبه نخست معرفی کردند.
در بخش پویانمایی نیز هیئت داوران« مهدی صدیقی» با اثر بی‎قرار حائز رتبه نخست دانستند و در بخش ویژه موضوع مسجد نیز «امین قره سو فلو» و «مسعود کارگر» با اثر « صالح آباد» حائز اثر برگزیده این بخش دانستند.
در بخش ویژه موضوع سیل مهربانی نیز «محمد علیمی» برای اثر برگزیده این بخش معرفی شد.
یادآوری می شود داوری این دوره از جشنواره بر عهده ی حسن قهرمانی، اله قلی نظری، انسیه شاه حسینی و فرهاد قائمیان بود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.