» » برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ویژه هفته دولت تشریح شد

برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ویژه هفته دولت تشریح شد

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهیدان محمد علی رجایی، رئیس جمهور و محمد جواد باهنر، نخست وزیر که نمونه ای از دولتمردان مردمی بودند، برنامه های آن اداره کل در هفته دولت سال 98 را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری اظهار کرد: غبار روبی و ادای احترام به مقام شهدا و دیدار با خانواده ی شهدای دولت، اکران عمومی فیلم های کودک و نوجوان در مناطق سیل زده، برپایی جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در سینمای عصر جدید گرگان و برپایی نمایشگاه کتاب موضوعی از جمله برنامه های فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در هفته دولت است.

وی ادامه داد: واگذاری مجتمع فرهنگی هنری جلین  و نوکنده به شهرداری آن ها، برپایی جلسات شعر و تشکیل کارگاه های هنرهای تجسمی، برپایی نمایشگاه عکس موضوعی و میزبانی گروه فاخر استاد شهرام ناظری و برگزاری مسابقات فرهنگی از دیگر برنامه های پیش بینی شده در سطح استان است.

این مدیر استانی ادامه داد: اجرای نمایش و مسابقه بداهه نویسی، تبلیغات محیطی، تجلیل از کارکنان و کارگاه های آموزشی سبک زندگی نیز برنامه ریزی و پیش بینی شده است که در این ایام در شهرستان های استان برگزار خواهد شد.

یادآوری می شود انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال 1360 و شهادت دو یار دیرین امام (ره) و انقلاب و دو اسوه علم و تقوا، شهید محمد علی رجایی، رئیس جمهور و محمد جواد باهنر، نخست وزیر که نمونه ای از دولتمردان مردمی بودند و نیز به منظور آشنایی مردم با فعالیت ها و بیان اهداف و برنامه های آینده دولت، هفته ای به نام هفته دولت( 2 تا 8 شهریور)  نامگذاری شده است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.