» » ابقای هیات مدیره پیشین انجمن هنرهای نمایشی استان گلستان

ابقای هیات مدیره پیشین انجمن هنرهای نمایشی استان گلستان

ابقای هیات مدیره پیشین انجمن هنرهای نمایشی استان گلستان

 معاون هنری و سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برگزاری دومین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان گلستان در شامگاه شنبه ٩ شهریور ماه در سالن نگاه مجموعه تئاتر شهر گرگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رضا یازرلو ضمن اشاره به روند شکل گیری انتخابات و همراهی و همکاری اعضا شورای مشورتی و قوانین مربوط به آن گفت: بر اساس قوانین و مقررات تنها اعضای هسته مرکزی گروه های نمایشی ثبت شده (74 نفر) توانستند در انتخاب شرکت کنند  و رای خود را در صندوق بیاندازند..

وی ادامه داد: هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی متشکل از سه نفر  است که در این انتخابات سید مهدی صمدی با کسب 50 رای، محمد حسن رستمانی با 46 رای و  مرتضی ملک محمودی با 35 رای بیشترین آرا را از آن خود کردند و با این انتخاب؛ رای دهندگان مجددا این سه نفر که در دوره ی اول انجمن نیز عضو هیات امنا بودند را در سمت خود ابقا کردند.

رضا یازرلو با قدردانی از حضور نمایندگان مرکز هنرهای نمایشی در این انتخابات، خاطر نشان کرد: همچنین احمد جهانی راد با کسب 25 رای به عنوان علی البدل هیات مدیره و سید رهبان مسلمی عقیلی با کسب 26 رای به عنوان بازرس از سوی رای دهندگان برگزیده شدند.

یادآوری می شود در این دوره از انتخابات 7 نفر برای حضور در هیات مدیره و 3 نفر برای سمت بازرس کاندیدا بودند.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.