» » دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با فرماندار شهرستان آزادشهر

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با فرماندار شهرستان آزادشهر

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع آن کل و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آزادشهر با فرماندار شهرستان آزادشهر در روز دوشنبه 11 شهریور ماه دیدار  و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر، عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه به دیدار سید رسول حسینی فرماندار آزادشهر رفت و پیرامون مسائل فرهنگی ، هنری و انجمن آثار مفاخر فرهنگی هنری شهرستان آزادشهر به گفتگو نشست.

در ابتدا «سید رسول حسینی» فرماندار شهرستان آزادشهر، گفت: فرمانداری شهرستان برای فعالیت های فرهنگی اهمیت زیادی قائل است و توجه به امور فرهنگی از اولویت های این فرمانداری است.

وی در ادامه این شهرستان را دارای هنرمندان پرآوازه، فرهنگ غنی و تاریخ پر افتخار دانست و خاطر نشان کرد: افرادی زیادی در این شهرستان حضور دارند که تاریخ شفاهی شهرستان را در سینه محفوظ داشته  که نیاز است معلومات آنها مکتوب شود و در اختیار نسل جدید قرار گیرد.

در ادامه عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، تشکیل انجمن مفاخر فرهنگی و هنری را محفلی برای گردهمایی هنرمندان و مفاخر شهرستان عنوان کرد و گفت:شناسایی مفاخر شهرستان، تبادل اطلاعات و تجربیات، خلق ایده های نو هنری و فرهنگی، برگزاری نمایشگاه آثار فرهنگی، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری و ...را از اهداف تشکیل انجمن مفاخر است

وی ضمن تشکر از مجموعه حمایت ها و مساعدت های فرماندار از برنامه های فرهنگی هنری در شهرستان آزادشهر، گفت: در صورت امکان و در حد توان از انجمن مفاخر و فعالیت های فرهنگی و هنری حمایت خواهند کرد.

یادآوری می شود در پایان این دیدار صمیمی، طیبه رجنی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر گزارشی از فعالیت های فرهنگی شهرستان، تعداد مفاخر و نوع فعالیت های آنها و روند تشکیل انجمن مفاخر فرهنگی و هنری ارائه داد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.