» » نخستین جلسه هم اندیشی گرامیداشت روز ملی سینما در گلستان برپا شد

نخستین جلسه هم اندیشی گرامیداشت روز ملی سینما در گلستان برپا شد

نخستین جلسه هم اندیشی گرامیداشت روز ملی سینما در گلستان برپا شد

 معاون هنری و سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برپایی نخستین جلسه هم اندیشی گرامیداشت روز ملی سینما در گلستان خبر داد و گفت: این گرامیداشت پس از ماه محرم و سفر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رمضان یازرلو ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) و یاران با وفایش ، گفت: به علت تقارن روز ملی سینما(21 شهریور ماه) با ایام سوگواری و به پیشنهاد و هم اندیشی یا اعضا، این جشن گرامیداشت پس از ماه محرم و سفر برپا می شود.

یازرلو با اشاره به حضور نماینده ی انجمن سینمای جوانان گلستان، نماینده شرکت های سینمایی، نماینده آموزشگاه های آزاد سینمایی، نماینده سینما داران و هنرمندان فیلمساز در این جلسه، افزود: برنامه های متنوع، کاربردی  و توسعه بخشی برای گرامیداشت روز ملی سینما پیش بینی شده است که پس از بررسی های کارشناسی  جدول اجرایی آن متعاقبا اعلام می شود.

معاون هنری و سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن استقبال از ایده های سازنده ی جامعه ی سینمایی و هنری استان گلستان در برپایی گرامیداشت روز ملی سینما، اظهار کرد: نخستین جلسه هم اندیشی گرامیداشت روز ملی سینما در گلستان در روز پنج شنبه 14 شهریور ماه تشکیل شد.

یادآوری می شود روز ملی سینما در تقویم ملی ایران در 21 شهریور ثبت شده است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.