» » فراخوان هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت منتشر شد

فراخوان هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت منتشر شد

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از انتشار فراخوان هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری افزود: هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت به همت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با هدف سنجش و ارزیابی کمی و کیفی عملکرد آموزشی موسسات و مراکز قرآنی کشور و ایجاد انگیزه در میان عموم مردم جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان برای فراگیری معارف قرآن و عترت برگزار می شود.

وی درباره دیگر اهداف این رویداد قرآنی، گفت: راهبری آموزش های قرآن و عترت در موسسات و مراکز قرآنی سراسر کشور، شناسایی و معرفی نخبگان و استعدادهای درخشان قرآنی به ویژه در گروه سنی نوجوانان و جوانان و به روز رسانی و تکمیل بانک جامع اطلاعات قرآنی کشور در رشته های مختلف آموزش قرآن و عترت از دیگر اهداف هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت است.

این آزمون در دی  و بهمن سال جاری در 4 گروه امتحانی و 15 رشته شامل ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، معارف اهل بیت،-حفظ قرآن کریم،-آموزش های الکترونیک برگزار می شود و زمان ثبت نام آن از 12 آبان تا 12 آذر ماه خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در خاتمه، گفت: علاقه مندان می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی به نشانی www.quranedu.ir    مراجعه نمایند.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.