» » شورای سیاست گذاری جشنواره تئاتر استان گلستان تشکیل جلسه داد

شورای سیاست گذاری جشنواره تئاتر استان گلستان تشکیل جلسه داد

شورای سیاست گذاری جشنواره تئاتر استان گلستان تشکیل جلسه داد

 معاون هنری، سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از تشکیل جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره تئاتر استان گلستان با حضور اعضای شورا و نمایندگان دستگاه های همسوی فرهنگی در ظهر سه شنبه 30 آبان ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رضا یازرلو درباره هدف از تشکیل این جلسه، اظهار کرد: این جلسه با هدف هم اندیشی و بهره مندی از قابلیت ها و ظرفیت های دستگاه های اجرایی همسو و فعال در حوزه فرهنگ و هنر به منظور هرچه بهتر برگزار شدن سی امین جشنواره تئاتر استان گلستان و ایجاد فضای تعامل برای توسعه بیش از پیش فرهنگ و هنر استان گلستان، برپا شد.

یازرلو با اشاره به اینکه در سی امین جشنواره تئاتر استان گلستان، 8 گروه نمایشی حضور دارند، گفت: در این رویداد فرهنگی بیش از 170 هنرمند بطور مستقیم در شکل گیری آن نقش دارند که بیش از 90 درصد آن ها  جوان هستند.

وی یکی از مهم ترین رسالت دستگاه های فرهنگی را انجام فعالیت های توسعه بخش و پایدار با ساختارسازی های مناسب و استوار برشمرد و افزود: نمایندگان دستگاه های حاضر در جلسه می توانند برنامه ها و پیشنهاد های خود را برای این رویداد فرهنگی و هنری در استان به طور مکتوب ارائه کنند و ما از هرگونه پیشنهاد و برنامه ی توسعه محور و سازنده را استقبال می کنیم و در ارتباطی دو سویه خواهان افزایش ارتباط ها هستیم.

یادآوری می شود بهره مندی از ظرفیت پژوهشی و دانشگاهی، حضور کامیونت کانون پرورش فکری و اجرای برنامه، تشکیل کمیته ی تخصصی برای تداوم برپایی جلسات هم اندیشی از عمده ترین مباحث مطروحه در جلسه از حاضران در جلسه بود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.