» » سیزدهمین سوگواره ادبی هنری لب عطشان حسین (ع) و دومین سوگواره ارادت حسینی

سیزدهمین سوگواره ادبی هنری لب عطشان حسین (ع) و دومین سوگواره ارادت حسینی

سیزدهمین سوگواره ادبی هنری لب عطشان حسین (ع) و دومین سوگواره ارادت حسینی

 معاون هنری، سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: همزمان با ایام اربعین سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش سیزدهمین سوگواره ادبی هنری لب عطشان حسین (ع) و دومین سوگواره ارادت حسینی  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رضا یازرلو ضمن عرض ارادت به ساحت امام شهدا و قدردانی از عوامل برپایی سوگواره، افزود: این برنامه به همت موسسه فرهنگی هنری آوای کیمیای گلستان و موسسه نامی هنر جوان و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و همکاری اداره کل ورزش و جوانان، اداره کل تبلیغات اسلامی و اداره کل اوقاف و خیریه استان گلستان در شامگاه پنج شنبه 2 آبان ماه در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برپا شد.

وی ادامه داد: شعر خوانی، اجرای سرود و موسیقی کوبه ای و کرال عاشورایی، اجرای نمایش و اپرت عاشورا و مارش  گروه سجادیه کردکوی و پخش تیزر سوگواره از عمده برنامه های اجرا شده  در این سوگواره بود.

یازرلو افزود: برپایی موکب و خیمه صلواتی، نمایشگاه آثار تجسمی قرآنی و عاشورایی، ایستگاه نقاشی  و خوشنویسی و پرده خوانی عاشورایی از دیگر برنامه های سیزدهمین سوگواره ادبی هنری لب عطشان حسین (ع) و دومین سوگواره ارادت حسینی بود که پیش از آغاز سوگواره در لابی تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.

معاون هنری، سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پایان ضمن تقدیر و اهدای لوح و هدیه به هنرمندان و عوامل برپایی سوگواره، پذیرایی شام انجام شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.