» » سی و دومین جلسه شورای قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان تشکیل شد

سی و دومین جلسه شورای قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان تشکیل شد

سی و دومین جلسه شورای قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان تشکیل شد

 رییس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان  از تشکیل سی و دومین جلسه شورای قرآنی آن اداره کل  با حضور مدیرکل و اعضای شورا در صبح شنبه 11 آبان ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، محمد رعیت درباره هدف از تشکیل این جلسه، گفت: بررسی تفاهم نامه منعقده معاونت قرآن و عترت با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به منظور برگزاری جشنواره ملی نگارگری و طراحی آیات و انتخاب دبیر و نحوه برپایی جشنواره دستور جلسه سی و دوم شورای قرآنی بود.

وی ضمن تشریح و ارائه گزارش عملکرد یکماهه گروه قرآن اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و برنامه های پیش بینی شده ویژه هفته وحدت و جامعه ی قرآنی استان، اظهار کرد: جشنواره ملی نگارگری و طراحی آیات با تکیه بر «معنویت و اخلاق» و «سبک زندگی» و محور قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب در سال جاری برگزار می شود.

در این جلسه نیز عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن تاکید به نگاه تخصصی به این رویداد ارزشمند قرآنی و هنری، گفت: دقت در انتخاب دبیر و  نحوه برپایی ضروری است و شایسته است به گونه ای اقدامات صورت بپذیرد که در پایان گامی توسعه بخش برای هنر و قرآن استان را شاهد باشیم.

یادآوری می شود در این جلسه هر یک از اعضا درباره انتخاب دبیر، نحوه برپایی و فراخوان جشنواره و آنالیرز ریالی به بحث و گفتگو پرداختند.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.