» » مراسم تجلیل از همکار ستادی بازنشسته فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزار شد

مراسم تجلیل از همکار ستادی بازنشسته فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزار شد

 مراسم تجلیل از همکار ستادی بازنشسته فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزار شد

 مراسم بازنشستگی و تقدیر از خدمات همکار ایثارگر «محمدعلی عنایت فرد» با حضور مدیرکل، معاونین و کارکنان ستادی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در ظهر دوشنبه ۱۳ آبان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، در این مراسم عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن گرامیداشت ۱۳ آبان روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی و روز مبارزه با استکبار جهانی و نیز تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه و قدردانی از زحمات همکار بازنشسته، گفت: وجدان آسوده در هنگام بازنشستگی برای کارمندی که در دوران خدمتش صداقت پیشه کرده و بدون غرض ورزی؛ وجدان کاری را در سر لوحه ی کارهایش داشته یک فضیلت به شمار می آید.

وی با اشاره به برخی آیات و روایات به برخی از مصادیق باقیات الصالحات اشاره کرد و گفت: وجدان کاری، انضباط فردی و پرهیز از غرض ورزی و خیر خواهی برای مردم از جلوه های ماندگار یک کارمند است که می تواند کمالات و باقیات الصالحات را به همراه داشته باشد.

در ادامه محمد علی عنایت فرد ضمن قدردانی از برپایی این مراسم و خاطره گویی، از همکارانش خواست همواره نظم در حضور و قانون مداری، وجدان کاری و تکریم اباب رجوع را سرلوحه ی فعالیت های خود قرار دهند.

یادآوری می شود در پایان مراسم به رسم احترام و یادبود از سوی مدیر کل و هر یک از معاونت ها هدایایی به همکار ایثارگر بازنشسته محمد علی عنایت فرد اهدا شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.