» » نشست هم اندیشی برپایی کرسی های ثابت تلاوت قرآن کریم برگزار شد

نشست هم اندیشی برپایی کرسی های ثابت تلاوت قرآن کریم برگزار شد

 نشست هم اندیشی برپایی کرسی های ثابت تلاوت قرآن کریم برگزار شد

 رییس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از تشکیل نشست هم اندیشی برپایی کرسی های ثابت تلاوت قرآن کریم در ظهر دوشنبه ۱۳ آبان ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، محمد رعیت درباره هدف از تشکیل این نشست را که با حضور جمعی از مسئولان و تصمیم سازان حوزه فعالیت های قرآنی برپا شده بود، گفت: این نشست به منظور هم اندیشی درباره برپایی کرسی های ثابت تلاوت در راستای ایجاد فضای انس بیشتر مردم با کلام الهی و فرهنگ تلاوت و تدبر در قرآن کریم برگزار شد.

وی ضمن اشاره و تاکید به ارائه ی بسته های فرهنگی قرآنی در این محافل و توجه خاصه به محتوا و کیفی سازی این کرسی ها،اظهار کرد: فضا سازی مناسب محافل کرسی های تلاوت، غنی سازی محتوایی محافل و ایجاد فضای تدبر و فهم قرآن امری ضروری است.

یادآوری می شود در این نشست از سوی مدعوین مواردی چون برون سپاری و بهره مندی از ظرفیت موسسات و دارالقرآن ها، برپایی محافل صنفی و در فضای باز، شناخت ظرفیت ها و امکان سنجی و برنامه ریزی، محتوا سازی و ایجاد فضای تفسیر و فهم و تدبر و بهره مندی از نرم افزار های قرآنی و نوآوری و خلاقیت مطرح شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.