» » اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در یوم الله 13 آبان

اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در یوم الله 13 آبان

اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در یوم الله 13 آبان

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، ضمن گرامیداشت یوم الله 13 آبان، از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری به همت اصحاب فرهنگ و هنر در اقصی نقاط استان گلستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری ضمن قدردانی از حضور اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه ی استان گلستان در راهپیمایی و اجرای برنامه های فرهنگی و هنری، گفت: اجرای کارگاه آموزشی نقاشی در مسیر راهپیمایان با همکاری آموزشگاه طراحی البرزی در شهرستان کردکوی وبرپایی نمایشگاه عکس قرآنی همزمان با یوم الله ۱۳ آبان در شهرستان رامیان از جمله برنامه های اجرا شده در این روز بود.

همچنین همزمان با تظاهرات باشکوه یوم الله ۱۳ آبان، نمایشگاه کتاب و عرضه محصولات فرهنگی در شهرستان مینودشت، اجرای نمایش به همت هنرمندان بندرگزی در مجتمع فرهنگی و هنری شهید ربانی شهرستان و اهدای کتاب و اجرای کارگاه نقاشی در شهرستان آزادشهر نیز برگزار شد.

کشمیری در خاتمه، ضمن قدردانی از کلیه اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه که هر یک به نوبه ی خود قدمی یا قلمی برای این واقعه ی فراموش نشدنی در تاریخ انقلاب اسلامی برداشتند، گفت: سیزده آبان نماد استکبار ستیزی ، عزت و آزادگی ملت بزرگ ایران است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.