» » کارگاه آموزشی شبکه شهرهای خلاق در گلستان برگزار می شود

کارگاه آموزشی شبکه شهرهای خلاق در گلستان برگزار می شود

 معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، از برگزاری کارگاه آموزشی شبکه شهرهای خلاق در  استان گلستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رضا یازرلو افزود: معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طرح «شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر» را با لحاظ اهمیت نگاه آینده‌محور و آمایشی در جهت توسعه عدالت فرهنگی و ترویج فرهنگ و هنر ایرانی ـ اسلامی و تقویت و کاربردی‌سازی زیرساخت‌های فرهنگی و هنری موجود و حمایت از طرح‌های خلاقانه برآمده در بسترهای محلی و بومی به اجرا می‌گذارد و قرار است  شهر خلاق یک رویداد و جریان مردمی در دل شهرها باشد.

وی ادامه داد: در همین راستا با حضور دو نفر از کارشناسان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تاریخ 20 آبان ماه کارگاهی آموزشی ویژه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های دارای طرح برای شبکه شهرهای خلاق، نمایندگان شهرداران این شهرها  و روسای انجمن هایی که طرح های فرهنگی و هنری را ارسال کرده اند، برگزار می شود.

یازرلو در خاتمه یادآوری کرد: هنرهای تجسمی، صناعی، سنتی و نمایشی، سینما و موسیقی، مد و لباس، ادبیات  و رسانه و مطبوعات، بازی های رایانه ای و چاپ و بسته بندی از حوزه های موضوعی این طرح ملی است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.