» » هنرنمایی هنرمندان گلستانی در دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی کشور

هنرنمایی هنرمندان گلستانی در دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی کشور

 دو گروه موسیقی از استان گلستان در دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی کشور به میزبانی استان کرمان هنرنمایی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، استانداری کرمان، معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از 16 تا 19آبان ماه در شهرهای مختلف استان کرمان برگزار شد.

در این دوره از جشنواره گروه منصور صبوحی به سرپرستی ابراهیم جرجانی و خوانندگی کاکا زرندی از گنبد کاووس و گروه موسیقی کتولی آوای اصلان به سرپرستی علی اصلانی کتولی هنرنمایی کردند.

آئین افتتاحیه دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران با حضور سیدمحمدمجتبی حسینی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد‌جواد فدائی استاندار کرمان، محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و مهمانان و هنرمندانی از سراسر کشور در مجموعه تاریخی گنجعلیخان شهر کرمان برگزار شد.

یادآوری می شود دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران با حضور 234 هنرمند از سراسر کشور در کرمان آغاز به کار کرد و آیین افتتاحیه آن با حضور سیدمحمدمجتبی حسینی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در مجموعه تاریخی گنجعلیخان شهر کرمان برگزار شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.