» » ادای احترام مسئولان و اهالی کتاب به مقام شامخ شهدا

ادای احترام مسئولان و اهالی کتاب به مقام شامخ شهدا

 در نخستین روز از هفته کتاب و کتاب خوانی گلستان، جمعی از مسئولان و اهالی کتاب با حضور در گلزار شهدای گمنام در شهرستان گرگان به مقام شامخ آن ها ادای احترام کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در نخستین روز از هفته کتاب و کتاب خوانی گلستان و در راستای برنامه های بیست و هفتمین دوره هفته کتاب، جمعی از مسئولان و فرهیختگان و اهالی کتاب استان گلستان در گلزار شهدای گمنام شهرستان واقع در تپه ی نورالشهدا ناهار خوران گرگان حضور یافتند و به مقام شامخ شهدای والا مقام ادای احترام کردند.

صبح امروز پنج شنبه 23 آبان ماه جمعی از کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و کتابخانه های عمومی استان  و فعالان حوزه کتاب و کتاب خوانی در گلزار شهدای گمنام شهرستان حضور یافتند و با غبار روبی و عطر افشانی به مقام والای شهدا ادای احترام کردند و با آرمان های شهدا که کتابی وزین و زرین در کتابخانه ی انقلاب اسلامی ایران به شمار می آید تجدید میثاق می کردند.

یادآوری می شود هفته کتاب و کتاب خوانی با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و ترویجی از تاریخ 23 تا 30 آبان ماه در سراسر استان گلستان برگزار می شود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.