» » دیدار با مدیر و کارکنان چاپخانه ی مکی در گرگان

دیدار با مدیر و کارکنان چاپخانه ی مکی در گرگان

دیدار با مدیر و کارکنان چاپخانه ی مکی در گرگان

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی در صبح یکشنبه 26 آبان ماه به دیدار مدیر و کارکنان چاپخانه ی مکی رفتند و به گفتگو نشستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه به دیدار «سید محمد مکی» مدیر چاپخانه رفتند و ضمن تبریک هفته کتاب درباره دغدغه ها و مسائل جاری در حوزه چاپ به گفتگو نشستند.

در این دیدار صمیمی «سید محمد مکی» ضمن ارائه پیشینه ای از چاپخانه اش و تلاش های صورت گرفته برای رونق کسب و کارش، گفت: متاسفانه وضعیت بازار به گونه ای است که در حال حاضر کمترین میزان تیراژ چاپ کتاب را شاهدیم.

وی با تاکید به نوسان هزینه ها و بالا رفتن هزینه ها ، اظهار کرد: نوسان های موجود در بازار در رونق کسب و کارشان تاثیر داشته و بر روی انگیزه های ما تاثیر گذاشته و ما به دنبال جایگزین ها هستیم.

در ادامه عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن تبریک هفته کتاب و قدردانی از مدیر چاپخانه بابت سال ها فعالیت مستمر، اظهار کرد: در حوزه ی کاغذ وزارت ارشاد تمام تلاش خود را صورت داده که عدالت و انصاف رعایت شود و به شکلی قانونی تر و بهینه تر در اختیار بازار قرار بگیرد.

وی ضمن اشاره به برخی برنامه های فرهنگ و ارشاد برای بهبود وضعیت چاپ و نشر، گفت: امید است بتوانیم در کنار یکدیگر برای بهبود شرایط قدمی را بر داریم و کاری برای فرهنگ کتاب و کتاب خوانی انجام دهیم.

یادآوری می شود در پایان دیدار پس از بازدید از کارگاه چاپخانه، به رسم یادبود و تکریم لوح تقدیر و هدیه ای از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، تقدیم سید محمد مکی شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.