» » برگزاری جلسه توجیهی آموزشی پورتال بچه های مسجد (فهما) در شهرستان مینودشت

برگزاری جلسه توجیهی آموزشی پورتال بچه های مسجد (فهما) در شهرستان مینودشت

برگزاری جلسه توجیهی آموزشی پورتال بچه های مسجد (فهما) در شهرستان مینودشت

 جلسه توجیهی آموزشی پورتال بچه های مسجد (فهما ) با همکاری دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان گلستان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مینودشت در روز یکشنبه سوم آذر ماه در محل سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی و هنری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، داود قاسمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مینودشت درباره این جلسه، اظهار کرد: در این جلسه که مدیران کانون های فرهنگی و هنری و هیات امنای مساجد حضور داشتند، مهدی بیکی مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان گلستان توضیحات مبسوطی را در خصوص طرح پورتال بچه های مسجد (فهما) ارائه کرد.

قاسمی افزود: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان گلستان با اشاره به اینکه مساجد بهترین مرکز برای فعالیت های فرهنگی و هنری است هدف از این پورتال را جذب حداکثری کودکان، نوجوانان و جوانان برای ارتقای سطح مهارت آموزی آنها  اعلام کرد و کانون های فرهنگی و هنری مستقر در مساجد باید تمامی تلاششان را برای ایجاد و فراهم نمودن این بستر بکار ببرند.

قاسمی در خاتمه، گفت: در ادامه جلسه نیز مسئولین کانون های فرهنگی و هنری مسائل و نقطه نظراتشان برای بهبود کیفی عملکرد این کانون ها را عنوان کردند.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.