» » برپایی 12 کارگاه آموزشی مهارت های زندگی به روش قصه و بازی

برپایی 12 کارگاه آموزشی مهارت های زندگی به روش قصه و بازی

برپایی 12 کارگاه آموزشی مهارت های زندگی به روش قصه و بازی

 معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برپایی 12 کارگاه آموزشی مهارت های زندگی ویژه کودکان به روش قصه و بازی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، احمد گلچین درباره این کارگاه های آموزشی گفت:  این دوره های آموزشی در مدارس گرگان، آزادشهر و آق قلا و روستاهای اطراف زیر نظر «ناهید مهدوی اصل» نویسنده و پژوهشگر و مدیر نشر بازی قصه ها با استقبال پرشور کودکان برگزار شد.

گلچین درباره نحوه برپایی این کارگاه ها، اظهار کرد: شیوه ی آموزشی در این کارگاه ها برپایه بازی ها و قصه های ایرانی است که کودکان و نوجوانان در این چند روز با این شیوه ابداعی و خلاقانه توسط مدیر نشر بازی قصه ها ، مهارت های زندگی و هر آنچه که نیاز منطقه بود را فرا گرفتند.

وی با اشاره به نقش موثر بازی و قصه در روند آموزش و آموزش پذیری کودکان، گفت: در این شیوه مفاهیم در قالب قصه ای به صورت عملی و به شکل بازی در می آید و باعث می شود بچه ها توانا بشوند و مفاهیم را درک کنند.

یادآوری می شود هفته کتاب و کتاب خوانی با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و ترویجی از تاریخ 23 تا 30 آبان ماه در سراسر استان گلستان برگزار شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.