» » اتاق فکر جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی تشکیل جلسه داد

اتاق فکر جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی تشکیل جلسه داد

اتاق فکر جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی تشکیل جلسه داد

 معاون هنری، سینمای و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از تشکیل سومین جلسه اتاق فکرجشنواره فیلم کوتاه رضوی در روز چهارشنبه 11 دی ماه  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رضا یازرلو افزود: این جلسه با حضور «سعید نجاتی» دبیر هنری جشنواره ملی فیلم امام رضا(ع) و اعضای اتاق فکر و مهمانان و مسئولان از شهرداری و سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری گرگان برپا شد.

یازرلو ادامه داد: در این جلسه پس از مرور برخی فعالیت های صورت گرفته در گذشته، درباره چگونگی برگزاری جشنواره و تنظیم فراخوان و راه کارهای اجرایی مناسب  و موثر  برای موج آفرینی رویداد ارزشمند، بحث و تبادل نظرهایی سازنده انجام شد.

یازرلو با اشاره به اینکه برپایی جشنواره هایی از این دست به تنهایی میسر نیست و باید دست در دست یکدیگر برای تثبیت این رخداد ارزشمند تلاش کنیم، گفت: این جشنواره می تواند انرژی و شور و نشاط مضاعفی به سینماگران استان بدهد.

وی افزود: همچنین برپایی این جشنواره می تواند شرایط و بستر مناسبی را برای حضور چهره های نامدار سینمایی کشور در استان فراهم کند که در کنار آن آورده های فرهنگی، هنری و اجتماعی متعددی را در صورت همدلی و برنامه ریزی های صحیح و هدفمند شاهد باشیم.

یادآوری می شود موج آفرینی و توجه به پیش نیازهای سخت افزاری، افزایش روحیه تعامل و بهره مندی از تمام ظرفیت های شهری، توجه به پیوست های فرهنگی و المان سازی از جمله موارد مطروحه در جلسه بود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.