» » فروش بیش از ٣میلیارد ریال بن کتاب تا پایان چهارمین روز نمایشگاه کتاب گلستان

فروش بیش از ٣میلیارد ریال بن کتاب تا پایان چهارمین روز نمایشگاه کتاب گلستان

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: تا پایان چهارمین روز از برگزاری دهمین نمایشگاه کتاب سراسری گلستان، بیش از ٣میلیارد و ٧٠٠ میلیون ریال بن خرید تخفیف توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حجت الاسلام علی اصغر فضیلت، افزود: تنها در روز جمعه مردم با استقبال از نمایشگاه کتاب و طبق آمار بانک عامل یک میلیارد و ٦ میلیون ریال بن خریدند.

وی اظهار کرد: مجموع خرید بن کتاب طی چهار شب از نمایشگاه دهم از کل خرید بن در نمایشگاه نهم (سال گذشته) بیشتر بوده است، سال قبل ٣ میلیارد و ٥٠٠ میلیون ریال بن توزیع شد.
حجت الاسلام فضیلت اضافه کرد: در مجموع برای نمایشگاه دهم، پنج میلیارد ریال بن خرید اختصاص یافته است و در صورت نیاز مبلغ بیشتری نیز فراهم می شود.
به گفته وی، بن ها در قالب ٥٠٠ هزار ریال است و افراد با سطح تحصیلات تکمیلی و عالی از ٢ بن بهره مند می شود.
وی با بیان این که نمایشگاه دهم برای دسترسی آسان مردم در ٢ نوبت صبح و عصر پیش بینی شده است، گفت: نوبت صبح بیشتر برای مدارس اختصاص دارد ،اما تاکنون همکاری مناسبی از سوی این حوزه صورت نگرفته است.
گفتنی است دهمین نمایشگاه کتاب گلستان با حضور ٥٠٠ ناشر از سراسر کشور از چهارم تا نهم آبان ماه در دو نوبت صبح و عصر در محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان در کیلومتر پنج جاده گرگان - آق قلا دایر و آماده بازدید علاقه مندان و دوستداران کتاب است

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.