» » رونمایی از سه کتاب در پنجمین روز از نمایشگاه کتاب گلستان

رونمایی از سه کتاب در پنجمین روز از نمایشگاه کتاب گلستان

رونمایی از سه کتاب در پنجمین روز از نمایشگاه کتاب گلستان

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از رونمایی سه کتاب در پنجمین روز نمایشگاه خبر داد و گفت: دو کتاب از انتشارات مقسم و یک کتاب از انتشارات تنعیم رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حجت الاسلام علی اصغر فضیلت، افزود: کتاب "جایگاه استرآباد در نشریات قاجار" به قلم اسدالله معطوفی از انتشارات تنعیم عصر امروز رونمایی و جشن امضا آن برگزار شد.

وی به کتاب "فرهنگ کلمات غیر عربی و بیگانه در تاریخ اسلام به نویسندگی عاتق بن غیث البلادی و ترجمه غلامرضا گلچین راد اشاره کرد و گفت: کتاب "گذری در گردشگری ایران" به قلم روح الله مقسمی از انتشارات مقسم در این آئین رونمایی و جشن امضا آن برگزار شد.

حجت الاسلام فضیلت از برگزاری کارگاه آموزشی حمایت از تولید ملی و کارآفرین در حاشیه نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: حجت مقسم به عنوان استاد این کارگاه به سخنرانی پرداخت/

وی از نقد کتاب"محله سبزه مشهد" محمد انصار به عنوان برنامه پایانی پنجمین روز نمایشگاه یاد کرد و گفت: رحمت ا.. رجایی محقق و مدیرمسئول یکی از نشریات استانی نقد کتاب "محله سبزه مشهد" است.

گفتنی است، دهمین دوره نمایشگاه کتاب گلستان از ٤ آبان کار خود را آغاز کرد و تا نهم آبان نیز پذیرای علاقه مندان است. این نمایشگاه ها صبح ساعت ٩ تا ١٢ و عصرها ١٥:٣٠ تا ٢١ میزان اهالی فرهنگ و علاقه مندان به حوزه کتاب و کتابخوانی است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.