» » فروش ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال بن کتاب تا پایان پنجمین روز از نمایشگاه کتاب گلستان

فروش ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال بن کتاب تا پایان پنجمین روز از نمایشگاه کتاب گلستان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان گفت: از ابتدای برگزاری دهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان گلستان تا پایان پنجمین روز، ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال بن کتاب در نمایشگاه توزیع شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حجت الاسلام علی اصغر فضیلت در پنجمین روز نمایشگاه سراسری کتاب، افزود: تاکنون ٤ میلیارد و ٨٠٠ میلیون ریال بن کتاب در نمایشگاه سراسری کتاب توزیع شده و استقبال خوبی از این نمایشگاه شده است.

وی افزود: در نمایشگاه سال گذشته در مجموع ٤ میلیارد و ٥٠٠ میلیون ریال بن کتاب توزیع شده بود که در نمایشگاه امسال تا پایان پنجمین روز، ٤ میلیارد و ٨٠٠ میلیون ریال توزیع شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان با اشاره به اینکه ٥٠٠ میلیون تومان بن کتاب برای توزیع در نمایشگاه سراسری کتاب در گلستان درنظر گرفته شده، افزود: با این شرایط در روز پایانی تنها ٢٠٠ میلیون ریال بن برای توزیع در نمایشگاه وجود دارد.

حجت الاسلام فضیلت با اشاره به کمبود بن در روز پایانی نمایشگاه گفت: به دنبال تامین بن برای روز پایانی نمایشگاه سراسری کتاب هستیم و درخواست آن را به خزانه استانی برای تامین اعتبار داده‌ایم.

وی افزود: تقاضا برای خرید در این نمایشگاه بیش از این بود و تبلیغات نیز در این دوره ٥ برابر شده بود اما تامین این میزان نیز از اعتبارات فرهنگ و ارشاد بوده که با مشکلات مالی فراوانی در بخش های مختلف روبرو است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان گفت: نمایشگاه کتاب تنها برای فروش کتاب نیست و فروش بخشی از اهداف برپائی آن است و تلاش داریم تا بتوانیم این مشکل را رفع کنیم.

حجت الاسلام فضیلت گفت: سیصد و دوازدهمین نمایشگاه کشوری و دهمین نمایشگاه بزرگ و سراسری کتاب استان گلستان با شرکت بیش از ٥٠٠ ناشر در ٢٦٠ غرفه با ارائه ٥٥ هزار عنوان کتاب برپا شده است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.