» » فراخوان نهمین جشنواره پویانمایی رضوی منتشر شد

فراخوان نهمین جشنواره پویانمایی رضوی منتشر شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از انتشار فراخوان نهمین جشنواره پویانمایی رضوی از سری برنامه های پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا ( ع ) خبر داد.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) از گلستان حجت الاسلام علی اصغر فضیلت، افزود: همزمان با میلاد فرخنده پدر گرامی حضرت ثامن‌الحجج این پوستر منتشر می شود.

وی اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری مرتبط با سیره ائمه معصومین به ویژه امام رضا(ع) و تقدیر و پاسداشت از تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی و هنری در زمینه سیره، شخصیت، معارف رسول خدا (ص)، ائمه معصومین (ع) و امام رضا(ع) و کمک به نشر وگسترش این آثار را از جمله اهداف برگزاری جشنواره پویانمایی رضوی اعلام کرد.

حجت الاسلام فضیلت فیلم پویانمایی کوتاه حرفه ای، فیلم پویانمایی کوتاه نیمه حرفه ای و مسابقه فیلمنامه پویانمایی کوتاه از از بخش های اصلی جنشواره دانست.

وی مهلت ارسال آثار را دهم تیرماه اعلام کرد و افزود: چهارم مرداد ماه سال آینده آئین اختتامیه نهمین جشنواره پویانمایی رضوی در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود.                  

گفتنی است جشنواره پویانمایی رضوی به مناسبت میلاد فرخنده امام علی بن موسی الرضا(ع( و خواهر بزرگوارشان حضرت معصومه(س) و بزرگداشت حضرت شاهچراغ(ع(، از یکم تا یازدهم ذی‌القعده موسوم به «دهه کرامت» برگزار می‌شود.

 

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.