» » » با نواختن زنگ هفته کتاب، جام باشگاه های کتاب خوانی گنبد فعالیت خود را آغاز کرد

با نواختن زنگ هفته کتاب، جام باشگاه های کتاب خوانی گنبد فعالیت خود را آغاز کرد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبد کاووس گفت: همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان این شهرستان با نواختن زنگ هفته کتاب، فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، افزود: دو ماه از فعالیت باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان در ١٦ شهر کشور که به مرحله‌ نهایی رویداد پایتخت کتاب ایران راه‌یافته بودند، می‌گذرد؛ در این مدت کارگاه‌های متعدد آموزشی هم برای مربیان این باشگاه‌ها برگزار شد.

وی با بیان این نکته که گنبدکاووس نیز یکی از این ١٦ شهر است، اظهار کرد: بر همین اساس همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان گنبدکاووس با نواختن زنگ هفته کتاب در یکی از مدارس شهرستان و با حضور نویسنده مطرح کشوری در حوزه کودک و نوجوان خانم عذرا جوزدانی، فعالیت خود را آغاز کرد.

به گفته رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبد کاووس، استمرار آموزش، تشویق و هدایت کودکان به کتاب و کتاب‌خوانی از اهداف برگزاری جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان است.

شجاعی اضافه کرد: اجرای این جام با همکاری و مشارکت اداره کتابخانه ها و کانون پرورش فکری کودک ونوجوان شهرستان گنبدکاووس صورت گرفت.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبد کاووس در خاتمه از دیگر برنامه های هفته کتاب را برپایی نمایشگاه کتاب با تخفیف ٥٠ درصدی خواند و گفت: دوستداران کتاب می توانند از ساعت ٩صبح تا ٩عصر برای بازدید از این نمایشگاه واقع در جنب دانشگاه فرهنگیان، مراجعه کنند.

 

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.