» » » دومین همایش "چله با حافظ" در گرگان برگزار می شود

دومین همایش "چله با حافظ" در گرگان برگزار می شود

دومین همایش "چله با حافظ" در گرگان برگزار می شود

 معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: دومین همایش "چله با حافظ" با مشارکت این اداره کل و انجمن علی – آموزشی معلمان ادبیات استان در گرگان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان قدرت دائمی، افزود: این همایش عصر ٢٩آذر ماه در تالار فخرالدین اسعد گرگانی با حضور اهالی فرهنگ و ادبیات اجرا خواهد شد.

وی با بیان این نکته که این همایش با حضور دکتر اصغر دادبه استاد دانشگاه تهران و از چهره های سال ٨١ اجرا می شود، افزود: اجرای گروه موسیقی نجوای کتول به سرپرستی محمدرضا برزگر از دیگر برنامه های این روز خواهد بود.

دائمی در خاتمه از مشارکت دستگاه های مختلف فرهنگی برای برگزاری این همایش خبر داد و اظهار کرد: اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان و شهرستان گرگان، گروه آموزشی معلمان زبان ادبیات فارسی استان و شهرستان گرگان، دبیرستان واثقی دختران و مجتمع آموزشی شهید بهشتی تیزهوشان گرگان برای برگزاری هرچه بهتر این همایش همکاری دارند.

گفتنی است دومین همایش "چله با حافظ" با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و انجمن علی – آموزشی معلمان ادبیات استان ساعت ١٦ در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شو

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.