» » کسب رتبه دوم باشگاه کتابخوانی «یکی بود» از استان گلستان در جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان کشور

کسب رتبه دوم باشگاه کتابخوانی «یکی بود» از استان گلستان در جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان کشور

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، چندی پیش باشگاه کتاب و کتابخوانی " یکی بود"  از بین ٢هزار شرکت کننده در جام باشگاه های کتاب و کتابخوانی جز پنج باشگاه منتخب و راه یافته به مرحله نهایی شده بود که امروز در آیین پایانی جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان به عنوان برگزیده دوم معرفی شد.

بر اساس این گزارش، جام باشگاه های کتاب و کتابخوانی کودک و نوجوان امسال برای نخستین بار  در کشور اجرا شد و گنبدکاووس جزء  ١٦ شهری بود که موفق به اجرای این طرح شده بود.

این گزارش می افزاید: باشگاه "یکی بود"  در گروه سنی خردسالان با مربیگری سمیه محمدی با توجه به شاخص هایی چون تعداد اعضا، تعداد کتاب‌های خوانده‌شده، اطلاع‌رسانی و فعالیت‌های ترویجی، مشارکت اعضا به عنوان بهترین باشگاه شهرستان معرفی شد و توانست جزء پنج باشگاه نامزد نهایی مرحله نهایی کشور باشد تا در نهایت رتبه دوم را به خود اختصاص دهد .

گفتنی است آیین پایانی نخستین جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان، دهم اسفندماه با حضور سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش و سیدعباس صالحی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.