» » گلستان به پایگاه انیمیشن رضوی تبدیل می شود/ میزبانی گرگان از انیمیشن سازان رضوی

گلستان به پایگاه انیمیشن رضوی تبدیل می شود/ میزبانی گرگان از انیمیشن سازان رضوی

 به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در گلستان مدیرکل ارشاد گلستان در نشست مشترک با مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع)،گفت: ما به سمتی در حرکتیم که گلستان به پایگاه انیمیشن رضوی تبدیل شود.

وی از همکاری دبیرخانه جشنواره پویانمایی رضوی با حوزویان و دانشگاهیان کشور خبر داد و افزود: در برگزاری این جشنواره از ظرفیت دانشگاه ها و حوزه های علمیه بهره خواهیم برد.

دبیر جشنواره پویانمایی رضوی همچنین از برگزاری کارگاه های آموزشی در حاشیه برگزاری این جشنواره خبر داد و گفت: از ابتدای سال ٩٦ این کارگاه های آموزشی به صورت منظم با حضور اساتید برتر انیمیشن کشور برگزار خواهد شد.
در این دیدار مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) ضمن تقدیر از فعالیت های دبیرخانه جشنواره پویانمایی رضوی، از برگزاری کارگاه های آموزشی در حاشیه جشنواره پویانمایی رضوی استقبال کرد.
نهمین جشنواره پویانمایی رضوی از برنامه های پانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) است که در دهه کرامت سال٩٦ به میزبانی گلستان در شهر گرگان برگزار خواهد شد.

یادآوری می‌شود؛جشنواره بین‌المللی فرهنگی ـ هنری امام رضا(ع) همه ساله در ایام دهه کرامت به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت معصومه (س) و حضرت امام رضا(ع) و بزرگداشت حضرت شاهچراغ (ع) در عرصه ملی و بین‌المللی برگزار می‌شود که افتتاحیه این جشنواره در اولین روز ماه ذی القعده در قم و اختتامیه آن در ۱۱ ذی القعده در شب میلاد مسعود حضرت امام رضا(ع) در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

 اکبر شیخ دبیری جشنواره بین المللی امام رضا(ع) را برعهده دارد و http://www.shamstoos.ir/fa/home آدرس اینترنتی سایت شمس توس به منظور اعلام جزییات فراخوان جشنواره بین المللی امام رضا(ع) اعلام شده است

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.