» » اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در ایام نوروز

اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در ایام نوروز

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حجت‌الاسلام علی‌اصغر فضیلت، افزود: این کارگاه با حضور هنرمندان نقاش شهرستان گرگان در فضای نمایشگاهی پارک نهارخوران گرگان برگزار شد.

وی به برگزاری مسابقه نقاشی در بین کودکان و مسافران نوروزی در دو کمپ ساحل بندرگز و روستای گز شرقی اشاره کرد و گفت: این مسابقه ویژه کودکان و بزرگ‌سالان مسافری بود که ساعاتی را برای استراحت در کمپ‌های این شهرستان سپری می‌کردند.

حجت‌الاسلام فضیلت هدف از اجرای این برنامه را ایجاد سرگرمی و فضای شاد در بین مسافران نوروزی دانست و تصریح کرد: خوشبختانه استقبال خوبی از این برنامه‌ها شد.

وی ادامه داد: دیدار با مادران شهید و همکاران بازنشسته از سوی رئیس اداره شهرستان بندرگز از دیگر برنامه‌های این اداره بوده است.

این مسئول گلستانی به برپایی نمایشگاه عکس، خوشنویسی و صنایع‌دستی در رامیان اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه در ایام نوروز و باهدف خدمت به مسافرین نوروزی در محل پلیس‌راه رامیان برپاشده است.

وی افزود: در این نمایشگاه تابلوهای خوشنویسی و عکس از آثار هنرمندان شهرستان رامیان با موضوع طبیعت و قرآن در معرض دید عموم مردم قرارگرفته است.

حجت‌الاسلام فضیلت ادامه داد: در حاشیه این نمایشگاه، بازارچه صنایع‌دستی هنرمندان رامیانی شامل ابریشم‌بافی، لباس‌های محلی و... نیز برپاشده است.

وی در خاتمه یادآور شد: برپایی نمایشگاه صنایع‌دستی و پخت غذاهای محلی در شهر خان به بین، توزیع بسته‌های فرهنگی (شامل کتاب- سی دی آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی- بروشور عفاف و حجاب) در شهر دلند، خان به بین و رامیان نیز از فعالیت فرهنگی این اداره کل در ایام نوروز بوده است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.