صفحه نخست / برگزاری کارگاه نقاشی با عنوان "بوم امید"

برگزاری کارگاه نقاشی با عنوان "بوم امید"

در روز یکشنبه 20 اسفند ماه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کردکوی و همکاری استانداری گلستان، اداره کل فرهنگ و ارشاد گلستان و انجمن هنرهای تجسمی استان گلستان و شهرستان کردکوی، کارگاه یک روزه آموزشی نقاشی با عنوان "بوم امید" با موضوع آسیب های اجتماعی ( طلاق ، خودکشی ، فضای مجازی ، حاشیه نشینی ) در مجتمع فرهنگی هنری شهید بهشتی شهرستان کردکوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان در این کارگاه 40 هنرمند نقاش زشتی های خودکشی ، طلاق ، فضای مجازی و حاشیه نشینی و زیبایی های زندگی و امید و نشاط را به تصویر کشیدند .

بر اساس این گزارش: بعد از ١٠ ساعت تلاش هنرمندان در خلق آثار هنری ، هیات داوران با اهدای لوح و هدیه نقدی از "شادی نصیری" ، "فاطمه مطهری" ، "بنفشه سلخی" ، "رویا یزدی" ، "سعیده میر صالحی" تقدیر به عمل آمد .

این گزارش می افزاید: رتبه سوم مشترک به "مریم شهمیری" و "حدیثه السادات موسوی" رتبه دوم "محسن صابری" و رتبه اول به "جواد حاتم خانی" تعلق گرفت و با اهدای لوح و جایزه نقدی از آن ها تقدیر شد.

گفتنی است داوری آثار بر عهده اساتید بومی استان "مهرنوش اسکندری" ، "محدثه منصوری" ، "شهره شهرازی" و " ابوذر حاج عیدی" بود.

21 اسفند 1396, 09:30
بازگشت