صفحه نخست / تنوع اقوام افتخار نظام است

تنوع اقوام افتخار نظام است

 استاندار گلستان در 285مین آیین نکوداشت مخلومقلی فراغی شاعر شهیر ترکمن، گفت: جمهوری اسلامی ایران تنوع اقوام را افتخار می‌داند و تهدید به شمار نمی‌آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان "سید مناف هاشمی" ادامه داد: سالیان زیادی است که اقوام مختلف حتی در نقاط صفر مرزی ایران اسلامی در وحدت کامل زندگی می‌کنند.

وی افزود: این وحدت و امنیت در گلستان به برکت حضور پدر معنوی استان حضرت آیت‌الله نور مفیدی نماینده ولی‌فقیه بوده و تجللی روحیه وحدت طلبی مردم استان و اقتدار نظام است.

دکتر هاشمی در خاتمه به تلاش‌های صورت گرفته توسط دولت تدبیر و امید برای کاهش عقب‌ماندگی‌ها در استان و تأثیر مثبت این‌گونه نکوداشت‌ها در تحکیم و وحدت اقوام اشاره کرد و گفت: باید بکوشیم در سال "حمایت از کالای ایرانی " در کنار یکدیگر در مسیر توسعه مثبت حرکت کنیم.

گفتنی است 285مین آیین نکوداشت مخلومقلی فراغی در روز پنج‌شنبه 20 اردیبهشت‌ماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی در آرامگاه وی در روستای آق توقای شهرستان مراوه‌تپه برگزار شد.

20 اردیبهشت 1397, 18:30
بازگشت