صفحه نخست / بازدید رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبد از دفتر خبرگزاری ایرنا

بازدید رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبد از دفتر خبرگزاری ایرنا

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبدکاووس از دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در آن شهرستان در ظهر روز چهارشنبه ٩ آبان ماه  بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رضا شجاعی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبدکاووس با حضور در دفتر خبرگزاری ایرنا ضمن دیدار با کارکنان این خبرگزاری ملی در راستای افزایش تعاملات و انعکاس خبری اقدامات فرهنگی و هنری شهرستان به گفتگو نشست.

در ادامه این دیدار رضا شجاعی درخصوص تدوین پنج برنامه فرهنگی در آن شهرستان، ابراز داشت: این برنامه ها که در قالب طرح پیشنهادی و چند روز گذشته با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، فرماندار ویژه، برخی مسئولان و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت و با همکاری ادارات و نهادها و نیز هنرمندان اجرا خواهد شد.

رضا شجاعی افزود: برگزاری هفته فرهنگی گنبد، اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در محلات با محوریت محلات محروم و آسیب پذیر با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و مقابله با آسیب های اجتماعی، برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری روستا با محوریت منطقه آزاد در بخش مرزی داشلی برون، ایجاد یا احداث یک پلاتو یا سالن کوچک اجرای نمایش و نیز مرمت و تجهیز مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد، پنج برنامه فرهنگی مطرح شده است.

12 آبان 1397, 13:56
بازگشت