صفحه نخست / مهلت ارسال آثار به دهمین جشنواره پویانمایی رضوی تا 14 آبان تمدید شد

مهلت ارسال آثار به دهمین جشنواره پویانمایی رضوی تا 14 آبان تمدید شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن اشاره به استقبال گسترده هنرمندان پویانمایی از سراسر کشور ، گفت:آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره 12 آبان تعیین شده بود که به دلیل همراهی و استقبال هنرمندان زمان ارسال آثار به مدت 2 روز و تا 14 آبان تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری افزود: هنرمندان مطرح کشوری در زمینه پویانمایی آثارفاخر و خلاقانه خود را  تا به امروز با مضامین مذهبی و در مدح خاندان نبوت و به ویژه امام رضا (ع) است به دبیرخانه ی جشنواره پویانمایی رضوی ارسال کرده اند.

وی خاطر نشان کرد: تا کنون 168 اثر به دبیرخانه جشنواره ملی پویانمایی رضوی ارسال شده که در زمان مقرر مورد ارزیابی هیات داوران قرار خواهند گرفت.

وی افزود: از میان آثار ارسال شده 45 اثر در بخش فیلم و 123 اثر در بخش فیلم نامه به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

این مدیر استانی با بیان اینکه داوری آثار توسط 3 تن از داوران مجرب انجام می شود، اظهار کرد: هنرمندان از  16 استان کشور آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده اند که بیشترین تعداد آثار ارسالی متعلق به استان تهران است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در خاتمه یادآور شد: دهمین جشنواره پویانمایی رضوی از سری برنامه های شانزدهمین  جشنواره بین المللی امام رضا (ع) با هدف اشاعه فرهنگ منور رضوی در جامعه است، 21 و 22 آبان ماه سالجاری در استان گلستان،شهرستان گرگان برگزار خواهد شد.

13 آبان 1397, 09:34
بازگشت