صفحه نخست / برگزاری چهل جشن در چهل مدرسه به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در آزادشهر

برگزاری چهل جشن در چهل مدرسه به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در آزادشهر

برگزاری چهل جشن در چهل مدرسه به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در آزادشهر

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آزادشهر با بیان اینکه تبیین دستاوردهای انقلاب برای دانش‌آموزان باید مورد توجه دستگاه های فرهنگی باشد، گفت:به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در نظر داریم ٤٠ جشن در ٤٠ مدرسه شهرستان آزادشهر برگزار کنیم که تا کنون ١٤ جشن در ١٤ مدرسه این شهرستان برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، طیبه رجنی افزود:جشن چهل سالگی انقلاب؛ فرصتی برای شکر نعمت ولایت و انقلاب است.

وی اظهار کرد: ما با برگزاری هرچه با شکوه تر جشن انقلاب به دنیا نشان خواهیم داد ملت در برابر توطئه ها ایستاده است و با صلابت همه نقشه ها را خنثی خواهد کرد.

رجنی خاطر نشان کرد: باید تلاش شود تمامی اقشار تاثیرگذار جامعه به میدان بیایند و از ظرفیت هنرمندان برای بیان دستاوردهای انقلاب کمک گرفته شود.

مسئول کمیته فرهنگی شهرستان تصریح کرد: تا کنون ١٤ جشن در ١٤ مدرسه شهرستان آزادشهر با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شده است و تا پایان دهه مبارک فجر ٤٠ جشن در این شهرستان برگزار خواهد شد.

یاد آور می شود اجرای سرودهای انقلابی، نمایش طنز، موسیقی و مسابقه برای دانش آموزان و اهداء هدیه به ٤٠ برنده در هر مدرسه  و پذیرایی از جمله برنامه هایی است که در این جشن برگزار می شود.

17 دی 1397, 11:39
بازگشت