صفحه نخست / دومین مسابقه طراحی زنده لباس در استان گلستان

دومین مسابقه طراحی زنده لباس در استان گلستان

دومین مسابقه طراحی زنده لباس در استان گلستان

رییس گروه هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برپایی دومین مسابقه طراحی زنده لباس در استان گلستان خبر داد و گفت: این مسابقه در 9 صبح 22 دی ماه در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، مریم رحمانی پور افزود: این مسابقه از سری برنامه های پیش بینی شده ویژه پنجمین جشنواره مد و لباس اسلامی ایرانی استان گلستان برگزار می شود و علاقه مندان می توانند به منظور ثبت نام به دبیرخانه جشنواره مراجعه نمایند.

وی ادامه داد: طراحی ست کت و شلوار و جلیقه مردان و طراحی مانتو مجلسی بخش های مسابقه طراحی زنده لباس موضوعی این رخداد فرهنگی و هنری در استان گلستان است.

رحمانی پور ضمن اشاره به برپایی 20 کارگاه ها و نشست تخصصی در این دوره از جشنواره، اظهار کرد: این کارگاه ها و نشست های آموزشی از 22 تا 25 دی ماه صبح ها در تالار نگاه فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود.

یادآور می شود پنجمین جشنواره مد و لباس اسلامی ایرانی استان گلستان به همت و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان،دانشکده فنی و حرفه ای مائده، تلویزیون آنلاین مد پوشیسم و موسسه فرهنگی هنری خیال برگزار می شود.

19 دی 1397, 15:06
بازگشت